versiunea 1.3. redux (incl. ROCKLAND & alinland)
marți, 13 februarie 2007
brief (no encounter)
12 februarie 2007
Intrebare: cum se simte un get cinefil ?
Raspuns: CINEGETIC !
stiu lunea, e o zi mai slow &low, asa ca this is slowminded, yes. And low key.
Get !
Postări mai noi
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)